Dokumenty do pobrania

Опубліковувач

160706 Zapytanie: Prawo jazdy D

Łuków, dn. 06.07.2016 r.
CAZ.U.9346.14.3.2016
ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapraszamy instytucje szkoleniowe, posiadające aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy do składania ofert w celu dokonania wyboru wykonawcy do organizacji i przeprowadzenia szkolenia.

I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
  1. Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i przeprowadzenie szkolenia: „Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. D1, D1+E, D, D+E"
    Moduł I pn.: „Prawo jazdy kat. D"
    Moduł II pn: „Kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie bloku programowego kat. D1, D1+E, D, D+E"
    dla 1 osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łukowie.
    Rozpoczęcie szkolenia Kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie bloku programowego kat. D1, D1+E, D, D+E uzależnione będzie od pozytywnego zaliczenia egzaminu i uzyskanie prawa jazdy kat. D w ciągu jednego miesiąca od ukończenia szkolenia na prawo jazdy kat. D. W przypadku, gdy uczestnik szkolenia nie przystąpi do egzaminu zewnętrznego we wskazanym terminie, bądź nie uzyska pozytywnego wyniku egzaminu realizacja szkolenia zostanie zakończona na module: „Prawo jazdy kat. D".
    Zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia liczby uczestników szkolenia do 2 osób.
  2. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestnika do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu zewnętrznego na prawo jazdy kat. D oraz testu kwalifikacyjnego przeprowadzonego przez właściwą komisję egzaminacyjną powołaną przez wojewodę.
  3. Program szkolenia musi być zgodny z Ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2013 r., poz. 1414 z późn. zm) oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (Dz. U. z 2014 r., 1005 z późn. zm.).
  4. Termin realizacji szkolenia: do 15 listopada 2016 r.
  5. Miejsce realizacji szkolenia:
    - zajęcia teoretyczne: Łuków,
    - zajęcia praktyczne: Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia zajęć poza miastem Łuków
  6. Czas trwania szkolenia musi obejmować:
    Moduł I „Prawo jazdy kat. D" 81 godzin zegarowych (w tym egzamin wewnętrzny). W/w wymiar godzinowy łącznie z wymiarem godzin egzaminu wewnętrznego należy uwzględnić w Załączniku nr 3 ,,Program szkolenia" pkt. 8 ,,Plan nauczania".
    Moduł II „Kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie bloku programowego kat. D1, D1+E, D, D+E" 141 godzin zegarowych wraz z egzaminem wewnętrznym trwającym 1 godzinę zegarową lub 140 godzin zegarowych wraz z egzaminem wewnętrznym trwającym 1 godzinę zegarową, przy czym czas trwania zajęć teoretycznych i praktycznych powinien być zgodny z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (Dz. U. z 2014 r., 1005 z późn. zm.). W/w wymiar godzinowy łącznie z wymiarem godzin egzaminu wewnętrznego należy uwzględnić w Załączniku nr 3 ,,Program szkolenia" pkt. 8 ,,Plan nauczania".
    Czas trwania egzaminu zewnętrznego na prawo jazdy kat. D oraz testu kwalifikacyjnego przed komisją egzaminacyjną powołaną przez wojewodę nie wlicza się do liczby godzin szkolenia.
  7. Zajęcia muszą być realizowane wg harmonogramu obejmującego przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu w wymiarze nie więcej niż 7 godzin zegarowych dziennie przy czym godzina zegarowa zajęć liczy 60 minut i obejmuje zajęcia dydaktyczne liczące 45 minut oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut, gdyż długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny, jednak dzień szkolenia nie może kończyć się przerwą. Zajęcia muszą zaczynać się nie wcześniej jak o godzinie 8:00 i kończyć nie później jak o godzinie 17:00.
  8. W cenie szkolenia należy uwzględnić koszt pierwszego egzaminu na prawo jazdy kat. D oraz testu kwalifikacyjnego przed komisja egzaminacyjną powołaną przez wojewodę.
  9. W cenie nie należy uwzględniać kosztów: badań lekarskich.
  10. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia uczestnikowi szkolenia:
    a) samodzielnego stanowiska na zajęciach teoretycznych,
    b) infrastruktury zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 01.04.2010 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (Dz. U. z 2014 r., 1005 z późn. zm),
    c) wykonywania zajęć z zachowaniem bezpiecznych i higienicznych warunków realizacji szkolenia,
    d) ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnika szkolenia, wskazanego przez Zamawiającego, któremu: nie przysługuje prawo do stypendium lub przysługuje prawo do stypendium na podstawie art. 41 ust. 3b ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.
  11. Zamawiający wymaga, aby zajęcia przeprowadzone były w warunkach spełniających przepisy BHP, posiadających zaplecze sanitarne.
  12. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wyznaczył opiekuna szkolenia, czyli osobę odpowiedzialną za organizację szkolenia, wskazaną do kontaktu z uczestnikiem szkolenia oraz Zamawiającym.
  13. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie wizyt monitorujących szkolenie.
  14. Na zakończenie szkolenia Wykonawca przeprowadzi ankietę oceniającą szkolenie.
  15. Każdy moduł szkolenia kończy się egzaminem wewnętrznym, po zdaniu którego uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, o którym mowa w § 71 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobu prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. 2014 r., poz. 667), oraz egzaminem zewnętrznym na prawo jazdy kat. D. W przypadku pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy kat. D uczestnik szkolenia po ukończonym kursie na kwalifikację wstępna przyspieszona w zakresie bloku programowego kat. D1, D1+E, D, D+E przystąpi do testu kwalifikacyjnego przeprowadzonego przez komisję egzaminacyjną powołaną przez wojewodę, po zdaniu którego uczestnik uzyska świadectwo kwalifikacji zawodowej.
    Koszty w/w egzaminów należy wliczyć do kosztu szkolenia.
II Dokumenty, jakie winna zawierać oferta:
  1. Formularz ofertowy (wg wzoru Zał. Nr 2 do Zapytania ofertowego).
  2. Program szkolenia (wg wzoru Zał. Nr 3 do Zapytania ofertowego).
  3. Wykaz kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kadry zaangażowanej w realizację zamówienia (wg wzoru Zał. Nr 4 do zapytania ofertowego).
  4. Dokumenty potwierdzające doświadczenie instytucji szkoleniowej w realizacji szkoleń z obszaru zlecanego lub powierzanego szkolenia.
  5. Kopia Certyfikatu jakości usług potwierdzony za zgodność z oryginałem, jeżeli jednostka taki posiada.
  6. Kopie, potwierdzone za zgodność z oryginałem, dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie w zakresie przeprowadzonych szkoleń osób prowadzących szkolenie w tym uprawnienia pedagogiczne.
  7. Wzór zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji wydane na podstawie odrębnych przepisów.
  8. Pełnomocnictwo.
  9. Kopia wpisu od wojewody do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia zgodnie z art. 39g ust.1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2013 r., poz. 1414 z późn. zm.) poświadczona za zgodność z oryginałem.
III Miejsce oraz termin składania:
  1. Oferty składane są na formularzu stanowiącym Załącznik nr 2 do Zapytania ofertowego.
  2. Oferty muszą być złożone w siedzibie Zamawiającego w Łukowie przy ul. Piłsudskiego 14 Sekretariat – pokój nr 10, w terminie do dnia 13.07.2016 r. do godz. 15.30. Godziny pracy sekretariatu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:30.
  3. Ofertę należy umieścić w zamkniętym opakowaniu, uniemożliwiającym odczytanie zawartości bez uszkodzenia tego opakowania. Opakowanie winno być oznaczone nazwą i adresem Wykonawcy, zaadresowane na adres Powiatowego Urzędu Pracy (ul. Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków) oraz opisane:
Odpowiedź na zaproszenie z dnia 06.07.2016 r. dotyczące usługi organizacji i przeprowadzenia szkolenia „Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. D1, D1+E, D, D+E"

Jednocześnie informujemy, że złożenie oferty nie będzie wiązało stron oraz, że w trakcie oceny ofert możemy zwracać się o dodatkowe informacje niezbędne przy dokonywaniu oceny.

Wybór oferty zostanie dokonany wg kryteriów określonych w załączniku nr 1 do Zarządzenia Dyrektora PUP w Łukowie w sprawie Kryteriów wyboru instytucji szkoleniowych do przeprowadzenia szkoleń bezrobotnych i innych uprawnionych osób w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łukowie.

W przypadku, gdy dwie oferty uzyskają taką samą ilość punktów, wybrana zostanie oferta z najniższą ceną.

Oferta, która nie będzie spełniała warunków określonych w opisie przedmiotu zamówienia w Zapytaniu ofertowym nie będzie podlegać ocenie. Oferty złożone po terminie nie będą podlegały ocenie.

Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu:
a) aktualny harmonogram szkolenia,
b) umowę najmu bądź użyczenia sali, sprzętu, jeżeli Wykonawca będzie bazował na potencjale technicznym niebędącym jego własnością.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z p. Małgorzatą Skwarek, tel. 25 798 50 37 wew. 250.

Załączniki

zalącznik_nr_5_projekt_umowy
zalącznik_nr_5_projekt_umowy.pdf 136 KB
zalacznik_nr_4_wykaz
zalacznik_nr_4_wykaz.pdf 47 KB
zalacznik_nr_3_program_szkolenia
zalacznik_nr_3_program_szkolenia.pdf 90 KB
zalacznik_nr_2_formularz_ofertowy
zalacznik_nr_2_formularz_ofertowy.pdf 99 KB
Zarządzenie Dyrektora w sprawie kryteriów wyboru instytucji szkoleniowych do przeprowadzenia szkoleń bezrobotnych i innych uprawnionych osób w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łukowie wraz z załącznikiem nr 1.
Zarządzenie Dyrektora w sprawie kryteriów wyboru instytucji szkoleniowych do przeprowadzenia szkoleń bezrobotnych i innych uprawnionych osób w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łukowie wraz z załącznikiem nr 1..pdf 77 KB
Informacje o publikacji dokumentu